Labiekārtošana

Labiekārtošana


Ikviens īpašums sastāv no ēkas un tai piegulošās teritorijas, par šīs apjomīgās platības sakopšanu un attīstību parūpēsies mūsu labiekārtošanas speciālisti. Mēs piedāvājam pilnu servisa paketi dārzu, pagalmu, rotaļu laukumu un citu ēkām piegulošo platību ierīkošanai.

Katras sabiedriskās vai privātās teritorijas dizainu lieliski papildina mazās arhitektūras formas. Ziedi daudz labāk izskatīsies dekoratīvās puķu kastēs vai vāzēs, bet ornamentālās atkritumu urnas būs gan funkcionālas, gan priecēs acis. Savukārt par teritorijas robežām un drošību rūpēsies mūsu uzstādītās sētas, bet tikko ierīkoto zāliena svaigo zaļumu uzturēs laistīšanas sistēmas.

Lai atsvaidzinātu dārza izskatu un padarītu vidi dinamisku mēs piedāvājam ierīkot dažādu formu strūklakas, strautiņus un dīķus. Šo ūdenskrātuvju malas iespējams dekorēt ar dažādiem augiem un krūmiem, par ko rūpējās kompānijas apzaļumošanas speciālisti.

 

Dārza arhitektūra


Pirms uzsākt kaut ko jaunu ir būtiski atcerēties, lai ieceres un idejas tiktu apspriestas ar ainavu arhitektu. Šāda konsultācija palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un liekiem tēriņiem.

Eksperta padoms ļaus projektam harmoniski iekļauties jau pastāvošajā infrastruktūrā un būt saskaņā ar tuvākajā apkārtnē esošajiem objektiem.