Bruģēšana

Bruģis – materiāls, ko cilvēki izmanto jau kopš seniem laikiem, lai nostiprinātu ceļus, ietves, laukumus un citus vides objektus. Šis materiāls, pateicoties savai funkcionalitātei, izturībai, krāsu, dizaina, kā arī pielietojumu daudzveidībai, kļuvis praktiski neaizstājams pilsētu un piemājas teritoriju labiekārtošanā.

 

Funkcionalitāte


Neatkarīgi no vietas kur tiek uzklāts bruģa segums, tajā viegli var iestrādāt dažādus tehniskos mezglus un dizaina elementus. Piemēram – apgaismes ķermeņus, notekas, margas u.c. Turklāt, veicot pārbūvi vai remontu, bruģis ir bez grūtībām demontējams un no jauna uzliekams. Šādā veidā ietaupot ne tikai naudu, bet arī paverot plašas iespējas mainīt apkārtnes dizainu.

Mūsu piedāvātie segumi ir ērti uzliekami un viegli pielāgojami apkārtējās vides prasībām. Tas nozīmē, kā jūs vienkārši atradīsiet īsto bruģa formu un veidu tieši savām vajadzībām.

Bruģis lieliski iederēsies dārzos, piemājas celiņos, takā uz pirti vai auto stāvlaukumā. Šie risinājumi neļaus notekūdeņiem izskalot ēkas pamatus un pasargās apstādījumus no muklājiem.

 

Daudzveidība


Cilvēki bruģi ir iecienījuši tieši tā daudzveidīgo formu un plašā materiāla klāsta dēļ. Sākot ar prestižo granīta segumu, kura kalpošanas laiks mērāms gadu simtos, līdz pat ierastajam betona bruģakmenim, to var pielietot praktiski jebkur.

Lielā krāsu un formu izvēle pilnībā apgāž priekšstatu, par to, ka betona bruģis ir pelēks un neizteiksmīgs materiāls. Turklāt, vairāku krāsu kombinācija radīs telpiskuma iespaidu, kas ir lielisks veids, lai akcentētu jūsu īpašuma individualitāti.

Elitāro granīta bruģi raksturo divas lietas – saules mūžs un ekskluzīvs izskats. Granīta segums patiks cilvēkiem, kuri augstu vērtē kvalitāti, noturību un prestižu. Šis bruģis ir stabila vērtība, kas kalpos daudzām paaudzēm.

Koks – patīkams un harmonisks, koka celiņš iederēsies gan lauku sētas pirts priekšā, gan privātmājas pagalmā, vai parkā. Iepriecinās arī tā kalpošanas ilgums, jo koka bruģa mūžs sasniedz pat divdesmit gadus.

 

Dizains


Krāsa, materiāls un forma – tie ir trīs elementi, kurus kombinējot iespējams panākt tikai jūsu pagalmam raksturīgu dizainu. Mūsu segumi dod iespēju izmantot fantāziju, tādejādi paverot ceļu visdrosmīgākajām idejām.

Lai panāktu patiesi neatkārtojamu efektu ir pieejamas neskaitāmas variācijas no dzeltena, pelēka, sarkana, melna vai citu nokrāsu bruģakmens. Izmantojot viena vai vairāku toņu kombinācijas var veidot rakstus, zīmējumus un mozaīkas. Savukārt segumā iestrādātie apgaismes ķermeņi padarīs naksnīgās pastaigas dārzā par piedzīvojumu.

 

Iespējas


Kāpnes, taisni vai līkumoti celiņi, piebrauktuves, laukumi, lapenes, kanāli, ir tikai daļa no vides elementiem, kuru labiekārtošanā var izmantot bruģakmeni. Turklāt, katrai no šīm vietām var izvēlēties savu, vispiemērotāko materiālu, krāsu un formu.

Segumā iestrādātās lietus notekūdeņu sistēmas pasargās pagrabus no aplūšanas un novērsīs peļķu veidošanos pie mājas pamatiem. Bez tā – mēs piedāvājam ierīkot ne tikai ierastās notekas gar celiņu malām, bet arī paslēptus lietus ūdens savākšanas un aizvadīšanas kanālus.

 

Klimats


Lietus, sniegs, ledus, kā arī sāls maisījumi ziemā ir tie mikrobi, kas bojā ceļu kvalitāti. Ņemot vērā mainīgos laika apstākļus, biežos atkušņus, kas mijās ar straujiem temperatūras pazeminājumiem, būvniekiem ir vajadzīgs materiāls, kurš būtu pietiekami izturīgs. Tam jāatbilst noteiktiem kritērijiem – jāsaglabā forma, tas nedrīkst plaisāt, drupt vai citādi deformēties.

Tieši atbilstība šiem nosacījumiem padara bruģa segumus par teju neaizstājamiem jebkuros klimatiskajos apstākļos. Jau senie romieši novērtēja šī materiāla priekšrocības. Tālab daži no viņu ierīkotajiem ceļiem, kas kopumā stiepās daudzu tūkstošu kilometru garumā, pastāv vēl šodien, jo tos nav spējis sagrauzt ne laika zobs ne nodeldēt daudzu paaudžu soļi.

Bruģim ir augsta noturība pret salu, tas iztur straujas temperatūras maiņas un ilgi saglabā savu sākotnējo izskatu.

 

Granīts


Ekskluzīvais materiāls granīts atzinību izpelnījies tieši ar savu izturību, funkcionalitāti un izskatu. Saviem klientiem mēs piedāvājam vienu no interesantākajām granīta izstrādājumu kolekcijām. Turklāt, jebkura piegādātā detaļa tiks izgatavota no augstvērtīga Skandināvijā, Ķīnā vai Eiropā iegūtā granīta.

Dažādu izmēru granīta plāksnes un flīzes pārsteigs ar savu krāsu un rakstu bagātību. Savukārt izturīgā granīta bruģakmens raksti lieliski iekļausies ikvienas mājas pagalmā.

Jūs patīkami pārsteigs arī draudzīgā cenu politika.